
Студенти коледжу продемонстрували високі результати у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Технології», що проводиться на освітній платформі «На Урок».
За підсумками участі:
🥈Сакара Марія — диплом ІІ ступеня,
🥈Гаркуша Вікторія — диплом ІІ ступеня,
🥉Арутюнян Емілія — диплом ІІІ ступеня, 🥉Тітова Валерія — диплом ІІІ ступеня, 🥉Хавер Яна — диплом ІІІ ступеня.
Олімпіада спрямована на розвиток технологічної та цифрової компетентностей, формування практичних умінь і сучасного мислення студентської молоді.
Високі результати учасників є свідченням системної підготовки та ефективної роботи під керівництвом викладачки Скрібцової Катерини.
Вітаємо студентів та керівницю з досягненнями і бажаємо подальших успіхів!


