В умовах воєнного стану дуже важливо піклуватися про ментальне здоров’я. Саме тому, 22 квітня, в межах  проєкту "Мистецтво здорових стосунків" фахівчиня  Центру психологічної підтримки «Разом з тобою» Єлизавета Рибалко  провела для студентів коледжу тренінг на тему: «Правила першої психологічної допомоги. Методи саморегуляції.  Екологічна комунікація».

Під час зустрічі студенти вчилися підтримувати одне одного у складних ситуаціях, краще розуміти емоції , зберігати особисті кордони.

Практичні вправи, відкрите спілкування та атмосфера довіри допомогли учасникам набути навички, що знадобляться у різних життєвих ситуаціях.

Дякуємо пані Єлизаветі за важливі та змістовні поради. Бажаємо всім здоров'я, позитивних емоцій, впевненості у власних силах та теплих стосунків.