З 17 по 24 квітня у межах Міжнародної акції Good Deeds Day студентська команда нашого коледжу "Архітектори добра" долучилася до Тижня добрих справ, взявши участь у марафоні турботи та підтримки.

Протягом тижня студенти здійснили чимало добрих справ:

♥️ допомогли ветерану російсько-української війни по господарству;

♥️передали книжки для проєкту " Зграя читає";

♥️зібрали та подарували корм для тварин;

♥️висадили фруктові дерева у коледжанському садку;

♥️ облаштували квіткову клумбу;

♥️надали підтримку онкохворим дітям;

♥️передали продуктові набори;

За активну участь, небайдужість та ініціативність команду найдобріших студентів було відзначено Подяками від організаторів заходу. Приємним сюрпризом стали подарункові квитки до клубу настільних ігор. Дякуємо учасникам акції .

Ви можете пишатися собою і своїми справами!