Творча спадщина Лесі Українки й сьогодні відкриває для молоді багатство української літератури. Так, студенти нашого коледжу : Сакара Марія, Сидоренко Денис та Маража Софія (викладачка Коваленко О.О.) взяли участь у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «Всім, хто любить українське слово», присвяченому 155-річчю від дня народження видатної української поетеси.
Цьогоріч на конкурс було представлено майже 8 тисяч творчих робіт. У номінаціях «Есе» та «Ілюстрації до творів» студенти продемонстрували власне бачення творів Лесі Українки. За активну участь та високий рівень виконаних робіт студенти отримали Подяки від народної депутатки України Оксани Савчук.
Вітаємо учасників та бажаємо нових творчих успіхів і натхнення!






